Status:
Sortuj według:

          Prezentujemy funkcjonalne i bardzo łatwe w obsłudze ściski, produkowane przez renomowane firmy, takie jak Bessey czy Format. Znajdują zastosowanie w pracach z zakresu obróbki metalu, drewna czy konstrukcji stalowych, ponieważ służą jako narzędzia trzymające i ściskające obrabiane materiały, co ułatwia utrzymanie ich w określonej pozycji i wykonanie odpowiednich działań.

Produkowane są przede wszystkim z aluminium i stali, posiadają bardzo lekkie i poręczne
konstrukcje, a zastosowane w nich mechanizmy pozwalają na znaczne ułatwienie pracy. Ściski Bessey znajdują szerokie zastosowanie w różnych branżach przemysłu, pozwalają na zaciśnięcie materiału z różną siłą i zapewniają bezpieczeństwo.

Szeroki asortyment produktów o różnych parametrach i funkcjach sprawia, że znajdziecie Państwo
rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Nowości
2020.04.07
Szanowni Państwo,

Obecna sytuacja w związku z koronawirusa powoduje obecnie niepewność i wiele otwartych kwestii. Dlatego chcielibyśmy poinformować Państwa o aktualnej sytuacji w MM-TOOLS Śpiewak Sp.J.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest naszym najwyższym priorytetem. Tylko dzięki naszym pracownikom możemy nadal świadczyć usługi dla Państwa firmy. Dlatego bardzo się cieszymy, że dzięki przestrzeganiu wszystkich podjętych środków i dużej dyscyplinie udało nam się do tej pory uchronić naszą firmę przed wirusem (na dzień dzisiejszy nie ma żadnych zachorowań w naszej firmie).

Oczywiście nadal jesteśmy do Państwa dyspozycji i dołożymy wszelkich starań, aby dotrzymać terminów dostaw. Mamy nadzieję, że zrozumieją Państwo, iż ze względu na obecną sytuację nie można zagwarantować terminów dostaw, gdyż mogą wystąpić opóźnienia.

Życzymy Państwu dużo wytrwałości w tak trudnym okresie i przede wszystkim zdrowia dla Państwa i Państwa najbliższych.

Z poważaniem
Zespół MM-TOOLS