Status:
Sortuj według:

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne otwornice do metalu, które wykonane są ze stali bimetalicznej HSS.
Korzystają z nich elektrycy, hydraulicy oraz serwisanci. Dzięki wysokiej wytrzymałości tworzywa, możliwe jest wiercenie otworów w niemal dowolnych materiałach, w tym w drewnie, metalu, płytach gipsowo-kartonowych czytworzywach sztucznych.

W ofercie znajdują się modele HM z zębami z węglika spiekanego, ze szlifem osiowym i promieniowym, które wyróżniają się znakomitą żywotnością i mogą być wielokrotnie szlifowane.

Nowości
2020.04.07
Szanowni Państwo,

Obecna sytuacja w związku z koronawirusa powoduje obecnie niepewność i wiele otwartych kwestii. Dlatego chcielibyśmy poinformować Państwa o aktualnej sytuacji w MM-TOOLS Śpiewak Sp.J.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest naszym najwyższym priorytetem. Tylko dzięki naszym pracownikom możemy nadal świadczyć usługi dla Państwa firmy. Dlatego bardzo się cieszymy, że dzięki przestrzeganiu wszystkich podjętych środków i dużej dyscyplinie udało nam się do tej pory uchronić naszą firmę przed wirusem (na dzień dzisiejszy nie ma żadnych zachorowań w naszej firmie).

Oczywiście nadal jesteśmy do Państwa dyspozycji i dołożymy wszelkich starań, aby dotrzymać terminów dostaw. Mamy nadzieję, że zrozumieją Państwo, iż ze względu na obecną sytuację nie można zagwarantować terminów dostaw, gdyż mogą wystąpić opóźnienia.

Życzymy Państwu dużo wytrwałości w tak trudnym okresie i przede wszystkim zdrowia dla Państwa i Państwa najbliższych.

Z poważaniem
Zespół MM-TOOLS