Status:
Sortuj według:

Przeznaczone do obróbki skrawaniem frezy trzpieniowe dostępne są w różnych kształtach i wymiarach. Najwyższa jakość wykonania z twardego, odpornego na ścieranie materiału – węglika spiekanego, zapewnia im niezawodne działanie. Znajdują zastosowanie podczas obróbki różnych materiałów, pozwalając uzyskać ich odpowiedni kształt. W naszej ofercie znalazły się wyroby marki Pferd, które charakteryzują się wysoką żywotnością pracy oraz dużą ilością usuwanego materiału. Dzięki temu zapewniają szybką i precyzyjną pracę. Bogaty asortyment obejmuje elementy zróżnicowane pod kątem kształtu, średnicy oraz długości ostrzy.

Nowości
2020.04.07
Szanowni Państwo,

Obecna sytuacja w związku z koronawirusa powoduje obecnie niepewność i wiele otwartych kwestii. Dlatego chcielibyśmy poinformować Państwa o aktualnej sytuacji w MM-TOOLS Śpiewak Sp.J.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest naszym najwyższym priorytetem. Tylko dzięki naszym pracownikom możemy nadal świadczyć usługi dla Państwa firmy. Dlatego bardzo się cieszymy, że dzięki przestrzeganiu wszystkich podjętych środków i dużej dyscyplinie udało nam się do tej pory uchronić naszą firmę przed wirusem (na dzień dzisiejszy nie ma żadnych zachorowań w naszej firmie).

Oczywiście nadal jesteśmy do Państwa dyspozycji i dołożymy wszelkich starań, aby dotrzymać terminów dostaw. Mamy nadzieję, że zrozumieją Państwo, iż ze względu na obecną sytuację nie można zagwarantować terminów dostaw, gdyż mogą wystąpić opóźnienia.

Życzymy Państwu dużo wytrwałości w tak trudnym okresie i przede wszystkim zdrowia dla Państwa i Państwa najbliższych.

Z poważaniem
Zespół MM-TOOLS