Status:
Sortuj według:

 Informacje o dostawie: 

Zamówiony towar dostarcza tylko i wyłącznie firma kurierska DPD.   

 Informacje o płatnościach:

Oferujemy dwie metody płatności:

 • przedpłata - przelew na konto bankowe (na podstawie faktury proforma)
 • za pobraniem ( płatność przy odbiorze )

 Koszty wysyłki: 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROMOCJA !!!

Do zamówień powyżej 300,00 PLN netto dostawa bezpłatna.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 • Koszt wysyłki standardowej - przedpłata - netto 12,20 PLN ( brutto 15,00 PLN ),                     z dostawą na sobotę - netto 27,00 PLN (brutto 33,00 PLN). 
 • Koszt wysyłki standardowej - pobranie -  netto 12,20 PLN ( brutto 15,00 PLN ),                           z dostawą na sobotę - netto 27,00 PLN (brutto 33,00 PLN) .
 • Przy zamówieniu poza granice Polski ( kraje UE oraz strefy Schengen), koszt wysyłki ustalany jest indywidualnie - w takiej sytuacji prosimy o wcześniejszy kontakt e-mailowy. 

 Termin wysyłki: 

 • Dostawy odbywają się w dni robocze od poniedziałku do piątku. Za dodatkową opłatą również w soboty.
 • Czas realizacji standardowego zamówienia wynosi od 1-3 dni roboczych (przygotowanie paczki + dostawa kurierem).
 • Czas dostawy firmy kurierskiej do Klienta, wynosi zwykle 24h. Jest to czas przewidywany, a nie gwarantowany przez firmy transportowe.
 • W przypadku, gdy towar sprowadzany jest na zamówienie z wydłużonym czasem realizacji, lub gdy zaistnieje sytuacja od nas niezależna, poinformujemy Cię telefonicznie lub e-mailowo o możliwym wydłużeniu czasu dostawy.

Przygotowanie wysyłki:

 • Realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta niezwłocznie po zaksięgowaniu należności na naszym koncie. Pamiętaj, że może to potrwać do 24h.
 • Od momentu zaksięgowania pieniędzy, przygotowanie towaru zajmuje 1-2 dni robocze.
 • Jeżeli wybrałeś formę płatności - za pobraniem, przystępujemy do realizacji zamówienia.

 

Ceny towarów widniejące w Sklepie Internetowym w polskich złotych netto, obowiązują jedynie przy składaniu zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego www.mmtools.com.pl
Nie jest wymagana rejestracja użytkownika w sklepie internetowym MM-TOOLS.  
W przypadku dokonywania zakupów w Siedzibie MM-TOOLS Śpiewak Sp.J. obowiązują ceny w polskich złotych netto, określone dla produktów sprzedawanych bezpośrednio w Siedzibie MM-TOOLS Śpiewak Sp.J.

Nowości
2020.04.07
Szanowni Państwo,

Obecna sytuacja w związku z koronawirusa powoduje obecnie niepewność i wiele otwartych kwestii. Dlatego chcielibyśmy poinformować Państwa o aktualnej sytuacji w MM-TOOLS Śpiewak Sp.J.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest naszym najwyższym priorytetem. Tylko dzięki naszym pracownikom możemy nadal świadczyć usługi dla Państwa firmy. Dlatego bardzo się cieszymy, że dzięki przestrzeganiu wszystkich podjętych środków i dużej dyscyplinie udało nam się do tej pory uchronić naszą firmę przed wirusem (na dzień dzisiejszy nie ma żadnych zachorowań w naszej firmie).

Oczywiście nadal jesteśmy do Państwa dyspozycji i dołożymy wszelkich starań, aby dotrzymać terminów dostaw. Mamy nadzieję, że zrozumieją Państwo, iż ze względu na obecną sytuację nie można zagwarantować terminów dostaw, gdyż mogą wystąpić opóźnienia.

Życzymy Państwu dużo wytrwałości w tak trudnym okresie i przede wszystkim zdrowia dla Państwa i Państwa najbliższych.

Z poważaniem
Zespół MM-TOOLS