Status:
Sortuj według:

         Zaopatrując naszych Klientów w najrozmaitsze narzędzia i zestawy, nie mogliśmy pominąć doskonałych systemów przeznaczonych do rożnego rodzaju prac remontowych i wykończeniowych, mianowicie Multimaster FEIN. Są to zestawy wielofunkcyjnych narzędzi, które pozwalają na odnawianie łodzi, jachtów, okien i drzwi w domu, wycinanie rozmaitych otworów oraz wykonywanie wielu innych prac.

Możecie Państwo wybierać różne zestawy akcesoriów, w skład których wchodzą między innymi brzeszczoty, płytki ścierne, talerze szlifierskie, a nawet odkurzacze, co pozwala kompleksowo wykonywać określone zadania.

Multimaster FEIN to zróżnicowany pobór mocy, częstotliwość drgań i ciężarów, co sprawia, że znajdziecie Państwo rozwiązanie idealnie dopasowane do własnych potrzeb, które pozwoli efektywnie i
sprawnie realizować poszczególne zadania.

Nowości
2020.04.07
Szanowni Państwo,

Obecna sytuacja w związku z koronawirusa powoduje obecnie niepewność i wiele otwartych kwestii. Dlatego chcielibyśmy poinformować Państwa o aktualnej sytuacji w MM-TOOLS Śpiewak Sp.J.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest naszym najwyższym priorytetem. Tylko dzięki naszym pracownikom możemy nadal świadczyć usługi dla Państwa firmy. Dlatego bardzo się cieszymy, że dzięki przestrzeganiu wszystkich podjętych środków i dużej dyscyplinie udało nam się do tej pory uchronić naszą firmę przed wirusem (na dzień dzisiejszy nie ma żadnych zachorowań w naszej firmie).

Oczywiście nadal jesteśmy do Państwa dyspozycji i dołożymy wszelkich starań, aby dotrzymać terminów dostaw. Mamy nadzieję, że zrozumieją Państwo, iż ze względu na obecną sytuację nie można zagwarantować terminów dostaw, gdyż mogą wystąpić opóźnienia.

Życzymy Państwu dużo wytrwałości w tak trudnym okresie i przede wszystkim zdrowia dla Państwa i Państwa najbliższych.

Z poważaniem
Zespół MM-TOOLS